preloader

אלומיניום

אלומיניום

פרגולות אלומיניום

פרגולות אלומיניום

 היתרונות של פרגולות אלומיניום

פרגולות אלומיניום הפכו בשנים האחרונות לפתרון מודרני ופרקטי במיוחד לקירוי אזורים והגנה עליהם מפני גשם ושמש. העבודה שהאלומיניום היא מתכת בעלת עמידות גבוהה במיוחד, גמישות ותחזוקה מעטה, הפכה את פרגולות האלומיניום למוצר מבוקש מאוד. בין אם מדובר בקבלן ובין אם מדובר באדם פרטי, רגע לפני שאתם בוחרים את הספק איתו תעבדו, המומחים של ד.ג.ש אלומיניום אספו עבורכם את כל היתרונות של פרגולות אלומיניום.

פרגולות אלומיניום נכנסו אל השוק בשנים האחרונות והן מאפשרות לאנשים רבים ליהנות גם מהצללה וגם מהתכונות הייחודיות של האלומיניום. ברוב המקרים, הפרגולה מגיעה כשלד העשוי אלומיניום אל חלד. אין שום מגבלה על הצבע של הפרגולה וניתן לעשות שימוש בכל צבע, אפילו בצבעי עץ טבעי שיגרמו לפרגולה להיטמע יותר בסביבה בה היא נמצאת. בניגוד לפרגולות מעץ או לפרגולות חשמליות, פרגולות אלומיניום עמידות בפני כל סוג של מזג אוויר ואין שום חשש מפני בלאי או רטיבות.

קבלני ביצוע וקבלני אלומיניום רבים, בוחרים לעבוד עם חברת ד.ג.ש אשר מתמחה באספקת מתכות בסוגים שונים הן לקבלנים והן ללקוחות פרטיים המעוניינים לחסוך בעלויות ולקנות באופן ישיר מהספק. הניסיון רב השנים, הצוות המקצועי והמוביל בתחום, מאפשרים לחברת ד.ג.ש לספק חומר גלם איכותי בצורה שוטפת, זמינה, נוחה ובמחיר ללא תחרות.

פרגולה לכל השנה

גם המומחים של ד.ג.ש אלומיניום כבר יודע שפרגולות אלומיניום הן בעלות עמידות גבוהה לשנים רבות – מה שהפך אותם לאחד מסוגי הפרגולות המבוקשים ביותר. בשל תכונות האלומיניום, פרגולות אלומיניום יחזיקו מעמד לשנים רבות. המראה והצבע שלהם לא ישתנה ובקרוב המקרים כמעט בלתי ניתן לזהות את גילה האמיתי של הפרגולה. האלומיניום היא חומר אשר עמיד בפני נזקי השמש ומזג האוויר כמו טבע וחמצן. בנוסף, פרגולות אלומיניום הן אומנם קלות אך הן אינם נשברות ומחזיקות מעמד בכל מצב. בין אם אתם מחפשים פרגולה שתגן עליכם מהגשם או פרגולה שתשדרג את החלל העיצובי, המומחים של ד.ג.ש יעזרו לכם לתכנן את הפרגולה המושלמת.

אם בעבר הלא רחוק נהגו להשתמש בחומרי מתכת או בעץ, בשנים האחרונות האלומיניום, בשל תכונותיו הטבעיות, מנצח את החומרים האחרים בכל קטגוריה. האלומיניום אינו מחליד והצבע שלו נשמר לאורך שנים, הוא עמיד בפני לחות וקרינה, איננו דליק (בניגוד לעץ) ואיננו דורש תחזוקה שוטפת (בניגוד לפרגולה חשמלית).

כמה שפחות תחזוקה

בניגוד לפרגולות אשר עשויות מחומרים אחרים, פרגולות אלומיניום אינן דורשות תחזוקה רבה. אחד היתרונות הגדולים ביותר של פרגולות אלומיניום הוא העובדה שהן לא דורשות זמן או מאמץ. התחזוקה מועטה מאוד ולרוב לא נדרשת שום פעולה מלבד ניקוי קל לעיתים רחוקות. פרגולות אלומיניום תמיד נראות טוב והשכבה העליונה שלהן נשמרת ללא נזק לשנים רבות.

אפשרויות עיצוב של פרגולות犀利士 אלומיניום

בשל תכונותיה הטבעיות של מתכת האלומיניום, לפרגולות אלומיניום יש אפשרויות עיצוב רבות ומגוונות. העובדה שהאלומיניום הינה חומר גמיש ונוח לעיבוד ועבודה, מאפשרת לעצב אותה במגוון רחב של אפשרויות. לפני שאתם ניגשים לבחור פרגולות אלומיניום, אתם צריכים לשאול את עצמכם מה אתם רוצים שהפרגולה תעניק לכם? האם מדובר בתוספת עיצוב? או שאתם מעוניינים בתוספת בעלת צפיפות גדולה יותר שתגן מהגשם והשמש? שאלות אלה הינן מרכיב חשוב בבחירת סוג הפרגולה ומהוות שלב קריטי בבחירת העיצוב. המומחים של ד.ג.ש אלומיניום ישמחו להעניק לכם מניסיונם הרב ולעזור לכם לתכנן את הפרגולה שתמיד רציתם.

למה לבחור בפרגולות אלומיניום?

פרגולות אלומיניום הן בעלות יתרונות רבים שהופכים את השימוש בהן לאידיאלי עבור כל אחד. העיצוב המודרני שמתאים לסגנון הבנייה הנוכחי מאפשר לאנשים רבים לשדרג כל חלל חיצוני. בנוסף, לאלומיניום ישנם יתרונות מפתח רבים אשר הופכים אותו לעדיף על פני חומרים אחרים: הוא אינו מתכלה, אינו צובר בלאי, אינו מפתח קורוזיה ומעל הכל – אינו דורש תחזוקה רבה או ניקיון. פרגולות אלומיניום הן בעלות יציבות מקסימאלית ועקב חוזקו של החומר הן גם בעלות עמידות גבוהה במיוחד. אין ספק שיתרונות אלה הופכים את פרגולות האלומיניום לפתרון ההצללה האידיאלי.

הצטרפו למאות הקבלנים ולאלפי הלקוחות הפרטיים שבחרו בחברת ד.ג.ש וזכו במוצר איכותי, אמין וזמין – ברמה הגבוהה ביותר שיש. המומחים של ד.ג.ש אלומיניום הם בעלי ניסיון רב בכל הקשור לפרגולות אלומיניום ובשירות לקבלני אלומיניום ולקוחות פרטיים. פנו אלינו ואנחנו נשמע לעמוד לשרותכם ולהעניק לכם שירות מקצועי ואמין כדי לספק לכם את הפרגולה שתמיד רציתם.