preloader

פרופילי אלומיניום

תמונת פרופיל: כל מה שאתם צריכים לדעת על פרופילי אלומיניום

כיום, מעל ל-90% מהחלונות עובדים באמצעות פרופילי אלומיניום. ביקוש הולך וגובר הביא לכך שכמעט בכל חלון שתסתכלו עליו תוכלו לראות פרופיל אלומיניום מסוג כלשהו. בנוסף לכך, פרופילי אלומיניום קיימים גם בתחומי תעשייה שונים והם מספקים מגוון רחב של פתרונות לבניה מודולארית. אך מה אתם באמת יודעים על פרופילי האלומיניום שמקיפים אתכם בחיי היום יום? המומחים של ד.ג.ש אספו עבורכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על פרופילי אלומיניום

קודם כל, חשוב להכיר את החומר ממנו עשויים הפרופילים: אלומיניום. הוא אחד החומרים הנפוצים ביותר בטבע והוא איננו מחלד או בעל תכונות מגנטיות. ניתן להשתמש בו כמעט בכל דבר החל ממקרים ועד מוצרי אלקטרוניקה ולעיתים אפילו נעשה בו שימוש לצורך ציפוי גורדי שחקים ובתעשיית הטילים. יתרונותיה של האלומיניום רבים והם הופכים אותה לנפוצה מאוד בתעשיות שונות ובעיקר בתעשייה הבנייה. האלומיניום הינה מתכת קלה מאוד, חזקה, עמידה בפני נזקי טבע והתחמצנות ובנוסף היא איננה סובלת מקורוזיה.

איך מייצרים פרופיל אלומיניום?

האלומיניום מגיע בצורת “בולים” והם מחוממים לטמפ’ של 550 מעלות. בטמפ’ הזו, החומר שומר על צורתו אך הופך לבצקי מה שמאפשר להכניסו לתוך מכבש אשר דוחף אותו באמצעות בוכנה אשר יוצרת את צורת הפרופיל. לאחר שהפרופיל מתקרר מעט מוודאים שהוא במידות הנכונות ולאחר מכן הוא מקורר לטמפ’ החדר, ונמתח על מנת ליישרו. לאחר מכן הוא נחתן ליחידות באורך כ-6 מ’ על מנת שיוכל להיכנס לתנור ולעבור תהליך שנקרא זיקון. תהליך הזיקון הוא תהליך תרמי שמתבצע לאחר ייצור הפרופיל ומחזק כמעט פי 3 את התכונות המכניות שלו.

סוגי פרופילי אלומיניום

חלונות, דלתות ומוצרים שונים שנמצאים במבני מגורים פרטיים, ציבוריים או מסחריים – מכילים פרופילי אלומיניום. פרופילי אלומיניום נפוצים בעיקר בחלונות בעיקר בשל העובדה שהם גם בטיחותיים, גם אסתטיים וגם יפים ובנוסף, מגיעים במגוון רחב של סוגים. הסוג הנפוץ ביותר בחלומות הוא פרופיל אלומיניום בלגי שמגיע בסגנון דק מאוד. לעומתו, פרופיל אלומיניום סטנדרטי הוא פרופיל רחב יותר, בעל מראה נקי ועמידות גבוהה הרבה יותר. בחברת ד.ג.ש אלומיניום תמצאו את כל סוגי פרופילי אלומיניום לכל מה שתצטרכו.

יתרונות השימוש בפרופילי אלומיניום

השימוש באלומיניום מאשר כיום ליצור פרופילי אלומיניום בעיצובים ובצבעים שונים בעלי תכונות שונות לצרכים שונים ומגוונים. האלומיניום הינה מתכת שלא מתחמצת והיא מצויה בשפע רב על פני כדור הארץ. התכונה המשמעותית והחשובה ביותר של האלומיניום היא היותה מתכת קלה ובעלת משקל נמוך במיוחד – אך בעלת חוזק גבוה מאוד. כיום, נעשה שימוש באלומיניום כמעט בכל תחום, החל מתעשיית המזון והטקסטיל ועד לענף הבנייה.

איך בוחרים חברת עבודות אלומיניום לייצור פרופילי אלומיניום?

אם אתם עומדים בפני סיטואציה בה ישנו צורך בפרופילי אלומיניום חשוב שתדעו שבעקבות הביקוש הרב – כך גם ההיצע שיש לשוק להציע לכם בתחום זה הוא רחב ועצום. לפני שאתם ניגשים לבחור את החברה שתייצר עבורכם פרופילי אלומיניום חשוב לשים דגש על כמה מרכיבים חשובים. ראשית, בצעו סקר שוק – בדקו מחירים והשוו הצעות כדי להבטיח את ההצעה הטובה ביותר. שימו לב, גם בתחום הזה לעיתים קרובות מה שעולה בזול – עלול לעלות לכם ביוקר, כך שאם אתם מקבלים הצעה באופן מחשיד משאר ההצעות – אל תתפתו, סביר להניח שבעל המקצוע יעשה שימוש בחומרים בעלי איכות נמוכה יותר מה שיוביל לתוצרים טובים הרבה פחות. חשוב מכל לבחור חברה אשר מורכבת מאנשי מקצוע מובילים, מנוסים, אמינים ומקצועיים כמו חברת ד.ג.ש אלומיניום אשר מורכבת ממומחים בתחום עבודות האלומיניום ופרופילי האלומיניום.

חיסכון בעלויות

בין אם אתם מפעל ענק ובין אם אתם צרכן פרטי, האפשרות לקנות חומר גלם איכותי ישירות מספק אלומיניום כמו חברת ד.ג.ש, מאפשרת חיסכון בעלויות גם לצרכן הפרטי. בנוסף, קבלני אלומיניום רבים, מפעלי שילוט ומסגור מופעלים לעיבוד שקונים את חומר הגלם, כבר הצהירו שחברת ד.ג.ש היא אחת מספקיות המתכות האיכותית, האמינה והמקצועית ביותר.